Версия на русском языке

Планування рекламних
кампаній

В активі Українського Рекламного Агентства "Галицькі контракти" - сотні спланованих та реалізованих рекламних кампаній.

У підготовці Вашої майбутньої рекламної кампанії братимуть участь всі підрозділи агентства, але стратегічний центр, де відбуватиметься планування - це відділ комплексних рекламних кампаній.

На початку нам буде потрібна повна інформація про товари чи послуги, які рекламуватимуться. Потім Ви визначите, якої саме мети повинна досягти планована рекламна кампанія. Інформування? Закріплення позитивного іміджу? Нагадування? Порівняння? Відповідь на це питання багато в чому визначатиме способи проведення рекламної кампанії та вибір рекламоносіїв для неї.

Після того, як буде окреслено образ покупця - його вік, стать, місце проживання, соціальний стан та платоспроможність (тобто, визначено цільову аудиторію - ЦА), сформуємо план рекламної кампанії та визначимо перелік засобів для її проведення. Відділ комплексних рекламних кампаній УРА "Галицькі контракти" підготує обгрунтування обраних заходів та рекламоносіїв; календарний план кампанії; медіа-план.

Що робимо потім? Наприклад, наступне:

  • Художники створять рекламний макет, логотипи, будь-який дизайн: сувенірів, поліграфічної продукції тощо.

  • Відділ зовнішньої реклами надасть місця на бігбордах, холдерах, касетонах - власних або за баїнговими програмами; розмістить постери, банери.

  • Завод реклами виготовить вивіски, неонову рекламу, інформаційні стенди тощо; здійснить брендування транспорту.

  • Медіа-відділ створить PR-матеріали; розмістить статті та рекламні макети в пресі; аудіоролики та відеоролики на радіо та ТБ; створить чи оптимізує сайт, виготовить банери та розмістить рекламу в Інтернет.

  • BTL-відділ організує та проведе відкриття, промо-акцію тощо.

Звісно, цей перелік є орієнтовним. Набір планованих заходів для кожної нової рекламної кампанії формується виключно виходячи з Ваших завдань.

На всіх етапах проведення кампанії проводимо відслідковування її перебігу; корегуємо рекламну кампанію у непередбачених випадках; надаємо детальний звіт.

Знаходити ваших майбутніх покупців - наша робота!

Сторінка Українсько рекламного агентства Галицькі контракти в Facebook